‹ Prev
Next ›
U Brands Modern Perforated Metal Magazine Holder - White - Metal - 1 Each
Contact Us For Availability
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Product Material | Metal |
| Product Name | Perforated Magazine Holder |
| Width | 3.8" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 9.6" |
| Country of Origin | China |
| Assembly Required | No |
| Height | 12.2" |
| Manufacturer | U Brands |
| Manufacturer Website Address | http://www.ubrands.com |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Upgrade your mesh desktop accessories with the Perforated Collection for an elevated spin on organization. Perforated Metal Magazine Holder features a durable, heavyweight metal construction. It keeps files, magazines and catalogs neatly tucked away. Easy-grab cutout allows quick rearranging.
From the Manufacturer
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews