<
>
Genuine Joe 41-Quart Wastebasket - 10.25 gal Capacity - Durable, Sturdy, Dent Resistant, Chip Resistant, Rust Resistant, Long Lasting - 19.9" Height x 9.4" Width x 15.2" Depth - Polyethylene - Black - 1 Each
Contact Us For Availability
Product Details
General Information
| Capacity | 10.25 gal |
| Product Color | Black |
| Width | 9.4" |
| Product Name | 41-Quart Wastebasket |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Height | 19.9" |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 15.2" |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Description
Also Consider
-
Product Code: UBR3837U0206Contact Us For Availability
-
Product Code: SPR02160CT79 Stock Available
-
Product Code: SPR021601935 Stock Available
-
Product Code: DACA1032Contact Us For Availability
-
Product Code: RCP2543GRACTContact Us For Availability
-
Product Code: GJO57257CT7 Stock Available
-
Product Code: RCP614500REDContact Us For Availability
-
Product Code: LLR5277045 Stock Available
-
Product Code: SAF9903SSContact Us For Availability
-
Product Code: SAF9717BL7 Stock Available
-
Product Code: RCP352000GY5 Stock Available
-
Product Code: RCP352000BGContact Us For Availability
-
Product Code: RCP295500BG20 Stock Available
-
Product Code: OIC22262Contact Us For Availability
-
Product Code: GJO5725798 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
