‹ Prev
Next ›
"Priority" Pre-inked Stamp, Impression 1/2"x1-5/8", Red Ink
Contact Us For Availability
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Recycled | Yes |
| Weight (Approximate) | 2.08 oz |
| Product Name | PRIORITY Title Stamp |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Impression Type | Message Stamp |
| Impression Length | 1.63" |
| Impression Color | Red |
| Impression Width | 0.50" |
| Impression | PRIORITY |
| Manufacturer Website Address | http://www.shachihata.co.jp/english/ |
| Manufacturer | Shachihata, Inc |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | Xstamper |
| Type | Pre-inked Stamp |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews