‹ Prev
Next ›
STUDENT PLAN BOOK 11INx8.5IN WEEKLY FORMAT
Contact Us For Availability
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Julian Dates | No |
| Binding Type | Spiral Bound |
| Product Color | White |
| Planner/Diary Type | Academic |
| Width | 8.5" |
| Height | 11" |
| Country of Origin | India |
| Date Format | Weekly |
| Double Page Layout | 1 Week |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Product Name | Student Plan Book |
| Cover Color | Blue |
| Sheet Width | 8 1/2" |
| Manufacturer Website Address | http://www.rspaperproducts.com |
| Sheet Height | 11" |
| Features | Printed ~ Hole-punched ~ Smooth ~ Snag Proof |
| Manufacturer | Roaring Spring Paper Products |
Product Information
| Brand | Roaring Spring |
| Type | Planner |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews