‹ Prev
Next ›
Rigid Liner,f/ Wood Receptacles,17"x17"x27-1/4",36 Gallon,BK
Contact Us For Availability
Non-Returnable
- Rigid plastic liner.
- For Safco® 36-gallon wood waste receptacles.
Product Details
General Information
| Recycled | No |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Product Name | Wood Receptacle Rigid Plastic Liner |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Capacity | 36 gal |
| Depth | 17" |
| Country of Origin | United States |
| Manufacturer Website Address | http://www.safcoproducts.com |
| Width | 17" |
| Manufacturer | Safco Products |
| Height | 27.3" |
Product Information
| Brand | Safco |
| Type | Waste Receptacle |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews