‹ Prev
Next ›
Magnetplus™ Magnetic Envelope/Note Holder
Contact Us For Availability
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Product Name | MagnetPlus Magnetic Envelope/Note Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3.9" |
| Application/Usage | Note ~ Envelope ~ Dry Erase Board ~ Refrigerator ~ Metal Cabinet |
| Depth | 0.5" |
| Country of Origin | China |
| Features | Magnetic ~ Suction Cup ~ Smooth Surface |
| Height | 2.4" |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
MagnetPlus Magnetic Envelope/Note Holder features an extra-strong magnetic backing to keep accessories firmly in place on metal surfaces. Sturdy clip holds onto your notes and cards for convenient access. Display this note holder on magnetic dry-erase boards, refrigerators, metal cabinets and more.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews