‹ Prev
Next ›
Mobile OPS Portfolio Clipboard Vertical BLACK (61634) - 0.50" Clip Capacity - Top Opening - 8 1/2" x 11" Sheet Size - Black - 1 Each
Stock is Available
- Textured cover provides privacy, protection, and professional look.
- Open portfolio and fold the cover back to use as a traditional clipboard.
- High-friction rubber grips hold letter size papers securely in place.
- Made from recycled content helps conserve natural resources.
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Unbreakable Recycled Clipboard |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Baumgartens |
| Manufacturer Website Address | http://www.b3.net |
| Features | Low Profile Clip |
| Assembly Required | No |
| Clip Capacity | 0.50" |
| Depth | 0.5" |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Mobile OPS |
| Type | Clipboard |
Description
Textured cover provides privacy, protection, and professional look. Open portfolio and fold the cover back to use as a traditional clipboard. High-friction rubber grips hold letter size papers securely in place. Made from recycled content helps conserve natural resources.
From the Manufacturer
Also Consider
-
Product Code: SAU2354013 Stock Available
-
Product Code: SAU2254043 Stock Available
-
Product Code: BSN01870405 Stock Available
-
Product Code: BSN01869813 Stock Available
-
Product Code: BSN018681404 Stock Available
-
Product Code: BSN01867273 Stock Available
-
Product Code: BSN01866475 Stock Available
-
Product Code: BSN01870BD66 Stock Available
-
Product Code: BSN01869BD134 Stock Available
-
Product Code: BSN01868BD232 Stock Available
-
Product Code: BSN01867BD45 Stock Available
-
Product Code: BSN01866BD78 Stock Available
-
Product Code: SAU215672 Stock Available
-
Product Code: SAU0571250 Stock Available
-
Product Code: OIC83100123 Stock Available
-
Product Code: BSN28554191 Stock Available
-
Product Code: SAU05713Stock is Available
-
Product Code: BSN65637BD493 Stock Available
-
Product Code: BSN656372966 Stock Available
-
Product Code: BSN28554BD31 Stock Available
-
Product Code: BSN16508BX105 Stock Available
-
Product Code: BSN16508643 Stock Available
-
Product Code: BAUTA1611Stock is Available
-
Product Code: BAU61624112 Stock Available
-
Product Code: OIC83219Stock is Available
-
Product Code: NSN4393391Stock is Available
-
Product Code: NSN2815918Stock is Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews