‹ Prev
Next ›
Lorell Mesh Wire Angled Height Mesh Phone Stand - 11.1" Height x 10.1" Width x 5.3" Depth - Steel - Black - 1 Each
Contact Us For Availability
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | Mesh Wire Angled Height Mesh Phone Stand |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 10.1" |
| Additional Warranty Information |
FIVE YEAR LIMITED |
| Depth | 5.3" |
| Country of Origin | China |
| Height | 11.1" |
| Limited Warranty | 5 Year |
| Manufacturer | Lorell |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Telephone Holder |
Description
Practical phone stand enhances your desktop by creating more storage space and easy access. Angled height of the stand elevates your phone for better viewing and keeps it in place with a front rail. Store notepads and more in the side slot that runs along the entire depth of the stand. The phone stand also creates an open space underneath for storing papers, books and more essentials. Steel mesh features double-rimmed, smooth edges and a powder-coat finish. Phone stand is recyclable.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews