‹ Prev
Next ›
Kimberly-Clark Professional Continuous Air Freshener Dispenser - 60 Day Refill Life - 1 Each - White
Ships in 3-5 Business Days
Stock is Available
Non-Returnable
- Continuous fragrance that works around the clock.
- Completely self-powered, no batteries to replace.
- Easy to install and no moving parts that can break.
- Lasts for 60 days on a single cartridge, which are easy to load.
- The sensible way to keep rooms smelling fresh.
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Refill Life | 60 Day |
| Width | 2.8" |
| Product Name | Continuous Air Freshener Dispenser |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | Yes |
| Depth | 2.4" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Kimberly-Clark Corporation |
| Manufacturer Website Address | http://www.kimberly-clark.com |
| Height | 5" |
Product Information
| Brand | Scott |
| Type | Dispenser |
Description
Maintaining a clean, fresh-smelling restroom is essential to your facility’s quality image. The Continuous Air Freshener System from Scott® makes that easy.
From the Manufacturer
Also Consider
-
Product Code: SJN3345831086 Stock Available
-
Product Code: SJN334583CT215 Stock Available
-
Product Code: RCP1793548CT1 Stock Available
-
Product Code: HOS07521Stock is Available
-
Product Code: RCP1793548Stock is Available
-
Product Code: RCP1793547CTContact Us For Availability
-
Product Code: RCP1793546CTContact Us For Availability
-
Product Code: RCP1793546Stock is Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews