‹ Prev
Next ›
Kantek Paper Clip Holder - 3.5" Height x 3" Width x 2.8" Depth - Acrylic - Clear - 1 Each
34 Stock Available
Product Details
General Information
| Product Color | Clear |
| Product Name | Acrylic Paper Clip Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3" |
| Additional Warranty Information |
One year limited warranty |
| Depth | 2.8" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Kantek, Inc |
| Height | 3.5" |
| Limited Warranty | 1 Year |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | Pins/Clips/Fasteners |
Description
No digging around or fighting with a magnet, this Paper Clip Holder holds clips at an accessible angle, making them easy to get when you need them. Crafted of heavy cast polished acrylic for both style and durability.
Alternative Products
-
Lorell Mesh Wire Pencil Cup Holder - 3.8" Height x 2.1" Width - Steel - Black - Rubber Feet - 1 EachProduct Code: LLR84150288 Stock Available
-
Product Code: OIC936958 Stock Available
-
Product Code: OIC93690178 Stock Available
Reviews
No Reviews