‹ Prev
Next ›
HSM PROFIPACK P425-120V 2-3 CARDBOARD CONVERTER
Contact Us For Availability
Product Details
General Information
| Noise Level Without Load | 62 dB |
| Product Color | White |
| Shredding Item | Cardboard |
| Width | 30.3" |
| Product Name | ProfiPack P425 Alternating Current Standard |
| Product Model | P425 |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 22.4" |
| Height | 40.9" |
| Features | LED Indicator ~ Wear Resistant ~ Emergency Stop Switch ~ Quiet Operation |
| Manufacturer Website Address | http://www.hsm.us |
| Manufacturer | HSM GmbH + Co. KG |
Product Information
| Brand | HSM |
| Type | Industrial Shredder |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews