‹ Prev
Next ›
Genuine Joe Plastic Table Covers - 108" Length x 54" Width - Plastic - Black - 1 Pack
Contact Us For Availability
Product Details
General Information
| Cover/Sheet Width | 54" |
| Cover/Sheet Length | 108" |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Product Name | Plastic Table Covers |
| Packaged Quantity | 6 / Pack |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Height | 2" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
Product Information
| Brand | Genuine Joe |
| Type | Table Cover |
Description
Present a clean, uniform look for your next banquet, party or function with this table cover. Thick, durable design resists rips and tears to hold up throughout your entire event. Pre-cut table cover is designed to fit standard-size cafeteria and conference tables.
From the Manufacturer
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews