‹ Prev
Next ›
Genuine Joe General Purpose Trigger Sprayer - Red, White - 24 / Carton
6 Stock Available
Product Details
General Information
| Product Color | Red ~ White |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Product Name | General Purpose Trigger Sprayer |
| Width | 14.3" |
| Depth | 10.8" |
| Country of Origin | Korea |
| Height | 4.1" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
Product Information
| Brand | Genuine Joe |
| Type | Sprayer |
Description
General-purpose trigger sprayer helps you accurately dispense liquids directly to any area. Adjustable nozzle lets you easily control how much liquid you want to spray to prevent wasteful use. Easy-to-use trigger allows fast, repeatable use to maximize your efficiency. Sprayer attaches to quart-sized bottles with a 28mm/400 neck finish.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews