<
>
Genuine Joe 23-Gallon Recycling Bin Cutout Lid - Round - Blue - 1 Each
Contact Us For Availability
Product Details
General Information
| Product Color | Blue |
| Shape | Round |
| Width | 20.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | 23-Gallon Recycling Bin Cutout Lid |
| Features | Eco-friendly ~ Impact Resistant |
| Height | 3" |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Assembly Required | No |
| Application/Usage | Recycling Container |
| Country of Origin | Canada |
| Depth | 11.8" |
Product Information
| Brand | Genuine Joe |
| Type | Can Lid |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews
