‹ Prev
Next ›
DAHLE 20722 LUBRICANT 4PK GALLON BOTTLES OIL
Contact Us For Availability
Product Details
General Information
| Country of Origin | United States |
| Compatibility |
For lubricating the cutting cylinders in document shredders |
| Depth | 6" |
| Height | 11.8" |
| Manufacturer Website Address | http://www.dahle.com |
| Manufacturer | Novus Dahle GmbH |
| Width | 6" |
| Weight (Approximate) | 32 lb |
| Product Name | Shredder Oil |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
Product Information
| Brand | Dahle |
| Type | Accessories |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews