‹ Prev
Next ›
CLIPBOARD,CARRY,BOX,BK GR
Contact Us For Availability
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Recycled | No |
| Product Color | Black ~ Green |
| Assembly Required | No |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length ~ 8 1/2" Width x 14" Length |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Clipboard Storage Box |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Country of Origin | China |
| Clip Material | Metal |
| Recycled Content | No |
| Height | 16" |
| Width | 13" |
| Sheet Standard | Legal ~ Letter |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Storage Clipboard |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews