‹ Prev
Next ›
Catalog Starter Set,45-Degree Angle,25" Width,12" Cap, Gray
Contact Us For Availability
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Recycled | No |
| Placement | Desktop |
| Width | 25" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Catalog 6" Cap. Stand Starter Set |
| Package Contents |
|
| Manufacturer | Martin Yale Industries |
| Manufacturer Website Address | http://www.meadhatcher.com |
| Country of Origin | United States |
| Features | Non-skid |
| Application/Usage | Catalog Page |
| Assembly Required | No |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Manufacturer Part Number | 912RS3G |
| Weight (Approximate) | 42 lb |
Product Information
| Brand | Master |
| Type | Display Reference System |
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Reviews
No Reviews