‹ Prev
Next ›
Business Source Storage Clipboard - 8 1/2" x 11" Sheet Size - Plastic - Black - 1 Each
1239 Stock Available
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Black |
| Sheet Standard | Letter |
| Sheet Size | 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 9" |
| Product Name | Storage Clipboard |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Business Source |
| Length | 13" |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Storage Clipboard |
Description
Plastic storage clipboard offers a sturdy writing surface and internal storage for writing on-the-go. Chrome clip with black plastic protectors on the corners safely secures letter-size documents on the top surface. Stow important documents and extra writing utensils inside.
From the Manufacturer
Also Consider
Alternative Products
-
Product Code: UNV403192 Stock Available
-
Product Code: UNV40318Contact Us For Availability
-
Product Code: SAU00559Stock is Available
-
Product Code: SAU00558Stock is Available
-
Product Code: SAU004704 Stock Available
-
Product Code: OIC833577 Stock Available
-
Product Code: SAU00580Stock is Available
-
Product Code: BSN37513CT101 Stock Available
Reviews
No Reviews