‹ Prev
Next ›
BROTHER 1/2" TX TAPE 12MM WHITE ON BLACK
Contact Us For Availability
Product Details
General Information
| Label Width | 15/32" |
| Product Color | White |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Tape type | TX |
| Tape length | 15.2 m |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Tape size | 1.27 cm |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Label Tape |
Description
For Use With: PT-30, PT-35, PT-8000, PT-PC
From the Manufacturer
Also Consider
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews