‹ Prev
Next ›
Air Wick Scented Oil Warmer Unit - 6 / Carton - White - Plastic
Stock is Available
- Adds a consistent long-lasting fragrance to any room.
- Each refill lasts up to 60 days on low setting.
- Adjustable to control fragrance intensity.
- Rotating plug for horizontal and vertical outlets and leaves the second outlet free.
- Use with your favorite Air Wick® scented oil refill fragrances.
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Width | 2.3" |
| Product Name | Scented Oil Warmer Unit |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Manufacturer Website Address | http://www.reckitt.com |
| Manufacturer | Reckitt Benckiser plc |
| Height | 6.3" |
| Depth | 3.7" |
| Country of Origin | Mexico |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Air Wick |
| Type | Dispenser |
Description
Air Wick Scented Oils Plug In Air Freshener Warmer adds a consistent long-lasting fragrance to any room. The advanced design that allows you to adjust the fragrance to the level you desire. Its sophisticated look complements any décor. It comes with a rotating plug for horizontal and vertical outlets and leaves the second outlet free. It is easy to replace any empty oil cartridges with new Air Wick Scented Oil plug in refills.
Also Consider
-
Product Code: SJN3345831086 Stock Available
-
Product Code: SJN334583CT215 Stock Available
-
Product Code: RCP1793548CT1 Stock Available
-
Product Code: HOS07521Stock is Available
-
Product Code: KCC92620CTContact Us For Availability
-
Product Code: RCP1793548Stock is Available
-
Product Code: RCP1793547CTContact Us For Availability
-
Product Code: RCP1793546CTContact Us For Availability
-
Product Code: RCP1793546Stock is Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews